Úvodní obrázek

Modeláž nehtů

Nehtovou modeláž provádím po předchozí manikúře vysoce kvalitním materiálem, který dokonale drží, nehty nepraskají, neodchlipují se a nežloutnou. Je vhodný i na nehty problematické. Nepoškozuje nehtovou ploténku a odpovídá těm nejpřísnějším dermatologickým požadavkům.

Modeláž se provádí

  • Prodloužením na šablonu a následným namodelováním.
  • Nalepením tipů a nanesením modelovacího materiálu.

Modeláž je vhodná pro každý typ nehtů. Lze jí upravit tvar nehtů. Bývá obava z toho, že nehet nedýchá pod nánosem hmoty a že se objeví plísně. Nehet vyrůstá z nehtového kořene, posunuje se vytlačován dalšími nehtovými destičkami k okraji prstu po nehtovém lůžku. Pokud se nanese zpevňující hmota, nebrání se v jeho funkci.

  • Veškeré materiály, se kterými se pracuje, jsou vyvíjeny jako ochrana a v žádném případě neovlivňují a nenarušují vlastní nehet.

Acryl do UV lampy

Acryl je nejpevnějším materiálem. Dá se snadno modelovat a už v tenké vrstvě je neskutečně pevný. Pro svoji přirozenost a pevnost je vhodný na všechny typy nehtů, zejména se zkráceným nebo deformovaným lůžkem. Hodí se také pro ženy,které mají namáhavou ruční činnost. Dobře provedená modeláž nepoškozuje přírodní nehet, ale pomáhá tvarovat při deformitách. Acryl se kterým pracuji ma veškeré atestace a a splňuje veškeré hygienické předpisy.

Něco málo z historie

Historie kosmetiky nehtů spadá již do 3. tisíciletí př. Kristem. V Babyloně pohřbívali kněží královny tak, že jim dávali zlaté manikúrové sety. V době egyptských faraonů patřily k péči pozlacené nehty nasazované na nehty přírodní. Renesance umělých započala v 50. letech v Hollywoodu, kde si herečky lepily přirozené nehty, které byly odebrány černochům nebo nemocným lidem. V 70. letech přichází technika hedvábí a skelného vlákna, dále pak acryl a gel.


Ukázky naší práce

Kde nás najdete?

Zobrazit na mapě