test

Modeláž nehtů

HISTORIE

Historie kosmetiky nehtů spadá již do 3. tisíciletí př. Kristem. V Babyloně pohřbívali kněží královny tak, že jim dávali zlaté manikúrové sety. V době egyptských faraonů patřily k péči pozlacené nehty nasazované na nehty přírodní. Renesance umělých započala v 50. letech v Hollywoodu, kde si herečky lepily přirozené nehty, které byly odebrány černochům nebo nemocným lidem. V 70. letech přichází technika hedvábí a skelného vlákna, dále pak acryl a gel.

Nehtovou modeláž provádím po předchozí manikúře vysoce kvalitním materiálem, který dokonale drží, nehty nepraskají, neodchlipují se a nežloutnou. Je vhodný i na nehty problematické. Nepoškozuje nehtovou ploténku a odpovídá těm nejpřísnějším dermatologickým požadavkům.


Modeláž se provádí:

  • prodloužením na šablonu a následným namodelováním
  • nalepením tipů a nanesením modelovacího materiálu

Modeláž je vhodná pro každý typ nehtů. Lze jí upravit tvar nehtů. Bývá obava z toho, že nehet nedýchá pod nánosem hmoty a že se objeví plísně. Nehet vyrůstá z nehtového kořene, posunuje se vytlačován dalšími nehtovými destičkami k okraji prstu po nehtovém lůžku. Pokud se nanese zpevňující hmota, nebrání se v jeho funkci. Veškeré materiály, se kterými se pracuje, jsou vyvíjeny jako ochrana a v žádném případě neovlivňují a nenarušují vlastní nehet!

Sculpting gel

je první modelovatelný gel pro vylepšení tvaru a délky nehtů,lehce odstranitelný.

Bojíte se pilování, máte špatnou zkušenost, .....?

Tento gel vytvoří přirozený vzhled bez pilování a broušení. Po té se jednoduše rozpustí. Nepoškozuje se nehtová ploténka.

Acryl do UV lampy

Acryl je nejpevnějším materiálem.Dá se snadno modelovat a už v tenké vrstvě je neskutečně pevný. Pro svoji přirozenost a pevnost je vhodný na všechny typy nehtů,zejména se zkráceným nebo deformovaným lůžkem.Hodí se také pro ženy,které mají namáhavou ruční činnost. Dobře provedená modeláž nepoškozuje přírodní nehet ,ale pomáhá tvarovat při deformitách.Acryl se kterým pracuji ma veškeré atestace a a splňuje veškeré hygienické předpisy.


Každé klientce - klientovi poskytujeme profesionální a individuální přístup. Klademe důraz na kvalitu a preciznost provedení práce.

AKTUALITY

1.2.2017
Jarní kolekce Shellacu a Vinyluxu

Jarní kolekce Shellacu a Vinyluxu NEW WAVE

více informací

29.1.2014
Novinky Shellacu

Přirozené a něžné odstíny

více informací

RYCHLÝ KONTAKT

Salón Beauty & Nails
Zámecká 910/34
Třebíč 67401

Dagmar Bencová

Telefon
+420 608 107 474

E-mail

d.b.art@studio-dagmar.cz

www.facebook.com/

Studio.D.B.ART

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Kolik je 2+3?

Váš dotaz:

Ochrana osobních údajů GDPR