Proč pedikúra?

Pravidelná péče o nohy

     patří k základní hygienické péči stejně jako třeba čištění zubů. Mnozí však péči o nohy včetně pedikérského ošetření podceňují a dochází tak u nich často ke zbytečným defektům kůže a nehtů. Pravidelné pedikérské ošetření není jen estetická záležitost, ale je důležité pro zdraví kůže, nehtů a nohou celkově. Máte-li na kůži či nehtu bolestivý defekt, snažíte se nohu klást tak, aby jste se vyhnuli bolesti a noha se dostává do špatného postavení. Dochází k nestabilitě nohou a zbytečné zátěži celého pohybového aparátu. Pokud tato situace přetrvává neřešena, může dojít k poškození stavby nohy i k dalším potížím pohybového aparátu.

Defekty kůže

 jsou zvláště nebezpečné pro diabetiky. Působí, jako vstupní brána pro mikroorganismy-vzniká snadno infekce. Proto je důležitá pro diabetika denní kontrola stavu kůže plosky nohy, předcházení poranění správnou péčí, k níž patří i pravidelné ošetření přístrojovou pedikúrou. Tato metoda je dostatečně šetrná a riziko poškození kůže je téměř nulové. U klasického pedikérského ošetření je nebezpečí poškození celistvosti kůže mnohem vyšší a také namáčení nohou, při tomto způsobu ošetření, nese svá rizika pro nohy diabetiků.

U ostatních jedinců je na jejich uvážení, která metoda pedikérského ošetření je pro ně příjemnější. Měli by však dbát o pravidelnou péči o kůži a nehty nohou, nejen v domácím prostředí. I relativně zdravá noha potřebuje péči profesionálů, aby se předešlo defektům.

 

Každé klientce - klientovi poskytujeme profesionální a individuální přístup. Klademe důraz na kvalitu a preciznost provedení práce.

AKTUALITY

1.2.2017
Jarní kolekce Shellacu a Vinyluxu

Jarní kolekce Shellacu a Vinyluxu NEW WAVE

více informací

29.1.2014
Novinky Shellacu

Přirozené a něžné odstíny

více informací

RYCHLÝ KONTAKT

Hotel Atom
Velkomeziříčská 1121
(vchod z Bartošovy ulice)
Třebíč

Dagmar Bencová

Telefon
+420 608 107 474

E-mail

d.b.art@studio-dagmar.cz

www.facebook.com/

Studio.D.B.ART

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Kolik je 2+3?

Váš dotaz:

Ochrana osobních údajů GDPR